کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی

اثر تیم برتون از انتشارات حرفه هنرمند ‏‫ - مترجم: احسان نوروزی-شعر

From breathtaking stop-action animation to bittersweet modern fairy tales, filmmaker Tim Burton has become known for his unique visual brilliance – witty and macabre at once. Now he gives birth to a cast of gruesomely sympathetic children – misunderstood outcasts who struggle to find love and belonging in their cruel, cruel worlds. His lovingly lurid illustrations evoke both the sweetness and the tragedy of these dark yet simple beings – hopeful, hapless heroes who appeal to the ugly outsider in all of us, and let us laugh at a world we have long left behind (mostly anyway).


خرید کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی
جستجوی کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی در گودریدز

معرفی کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی از نگاه کاربران
خیلی خوب بود, خیلی
داستان-شعر های این کتاب دقیقا توی همون فضای انیمیشن عروس مرده یا کابوس قبل از کریسمس بودند

اگر طرفدار کارهای تیم برتون هستید حتما بخونیدش
اینم تصویر بعضی از شخصیتهای این کتاب:)مشاهده لینک اصلی
دوتا چیز مهم فقط:
کاغذ خیلی زیادی حیف شده
و خوندنش به فارسی لطفی نداره

حالا کلا متنشم عجیب غریب و غیردوست‌داشتنی بود برام. اما به انگلیسیش حداقل باعث میشد از شعر بودنش لذت ببرم

کلا نمیدونم چرا توقعم از این کتاب انقدر بالا بود

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب از اشعار با سبک تایپ برتون گوتیک که ما به آن استفاده می شود. اشعار و داستان هایی پر از افسون و همدردی است که من را لبخند و هیجان زده کرد. تصاویر به سادگی درخشان هستند و شما می توانید استعداد این خلاق / مدیر را تحسین کنید که تا به امروز من فکر می کنم یک نابغه فوق العاده دیوانه است.

مشاهده لینک اصلی
شعر برتر تیم برتون با تصاویر بسیار خوب. نه تنها برای طرفداران این عقب نشینی.

مشاهده لینک اصلی
چند سال پیش، من این مجموعه مارشومو را گرفتم و به یک نشست اختصاص دادم. متاسفانه من آن را خریدم اما این سال من او را به ونسلاس آوردم، بنابراین دوباره آن را طعم کردم و هیچ چیز زیبایی او را از دست ندادم. این ساده است موربد، باریک اما پسران: D

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه ای از اشعار کوتاه همراه با نقاشی است که در آن ظلم و حساسیت با برخی از کودکان عجیب و غریب و تنها با هم مخلوط می شوند. این یک کتاب وحشتناکی خزنده و دیوانه افسرده است، اما باعث خنده من نیز شده است. دختر وودو\nپوست او پارچه سفید است، و او همه را بهم پیوسته است و او بسیاری از رنگ پینسکی از قلب او است. او بسیاری از زامبی های مختلف است که عمیقا در tranny او. او حتی zombiewho در اصل از فرانسه بود. اما او می داند او لعنت بر او، لعنت او نمی تواند برنده شود. اگر فردی نزدیک به او می شود، پین ها دورتر می شوند. یک دور از کف زدن برای فوق العاده تیم برتون.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی


 کتاب بخوان خط خاموش عشق
 کتاب ترانه های باب دیلن (3 جلدی)
 کتاب از چهار زندان
 کتاب غوطه ی خاطرات،در چشمه ی خیال
 کتاب سروده های جیاکومو لئوپاردی
 کتاب به دوستان آن سوی مرزها