کتاب با همه چی

اثر شل سیلوراستاین از انتشارات افق - مترجم: مهرنوش پارسانژاد-شعر

Shel Silverstein, beloved author of the acclaimed and bestselling poetry collections Where the Sidewalk Ends, A Light in the Attic, and Falling Up, will have a brand-new book of poetry published by HarperCollins Children s Books in September 2011. This is only the second original book to be published since Silverstein s passing in 1999. With more than one hundred and thirty never-before-seen poems and drawings completed by the cherished American artist and selected by his family from his archives, this collection will follow in the tradition and format of his acclaimed poetry classics.Generations have grown up with the works of Shel Silverstein, known not only as a poet and illustrator but also for his work as a cartoonist, playwright, performer, recording artist, and Grammy Award winning songwriter. He has encouraged children to dream and dare to imagine the impossible with his extraordinary poetry and unforgettable characters. Now fans will have a chance to discover even more riches, and new readers will delight in the timeless magic of his works.The book will hit shelves on September 20, 2011.
خرید کتاب با همه چی
جستجوی کتاب با همه چی در گودریدز

معرفی کتاب با همه چی از نگاه کاربران
اعتراض خود به دیر شناختن شل سیلور استاین را اعلام می‌کنم!
+ چه نقاشی‌های خوبی، چه چهره‌های دوست‌داشتنی‌ای، چه نقاشی‌های خوبی، چه نقاشی‌های خوبی ...

مشاهده لینک اصلی
صد قصه‌ی شیرین‌تر از عسل برای تو گفتم
هزارترانه‌ی دل‌نشین برای تو خواندم
یک میلیون شعر خنده‌دار برای تو سرودم
(گیریم که در وزن و قافیه هم گاهی کم آردم)
یک میلیارد نقاشی برایت کشیدم
حالا بیا
بیا رفیق عزیز و باوفایم
یک‌بار هم تو
بگوبخوان بکِش بسُرا برایم


عااالی بود! ترجمه‌ی رضی‌هیرمندی هم که فوق‌العاده اصن! کاملن قافیه داشت خیلی جاها!:)


مشاهده لینک اصلی
اوه روز شاد! فقط این کتاب فوق العاده امروز! عالی است! شال خالص شل! بخشی از آن را به یک گروه کودکان در فروشگاه کتاب محلی ما این صبح و \u0026 amp؛ آنها آن را دوست داشتند آنها سن آنها 1-5 بود. با شروع سالها از امروز، اگرچه نمیتوانم چهره شما را ببینم چون شما این اشعار را برای مدت زمان طولانی در جایی از جایی که دور از جایی است، میشنوم و میشنوم و لبخند می زنم. (مطمئن هستم که شل امروز صبح لبخند زده بود، چون بچه ها نه تنها لبخند زدند، بلكه خندیدند!) با این شعر پایان می یابد: هنگامی که من گم شدم، وقتی رفتم، چکار می كنم؟ چه كسی برای شما نوشته یا قرعه كشی؟ هوشمندانه - کسی جدید؟ کسی بهتر است شاید شما! بسیاری از اشعار فوق العاده در این کتاب وجود دارد! نمی تونم صبر کنم تا همه ی بچه ها رو در زندگی ام به اشتراک بذارم!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب تمام اشعار است. و من عاشق اشعار! به ویژه Shell Silversteins، زیرا او اشعار را خنده دار می کند و تصاویری را که با شعر مطابقت دارند، می کشد. او بسیاری از کتابها را نوشت. شعر مورد علاقه من واقعا کوتاه است و نامیده می شود @ صبحگاه @ این است که چگونه آن را می رود: @ من تنطیم پا فقط خوابید زمانی که من به سو خوابیدم. من فریاد زدم و فریاد زدم. اما روی آن خوابید. خوب ... این باید بیدار بشه @ شما باید به عکس برید - این واقعا خنده داره! خندید و سرش را خاموش کرد.

مشاهده لینک اصلی
من جدی می خواهم که من به عنوان شل Silverstein به عنوان خلاق بود! این کتاب چنین سرگرمی خواندنی (طول می کشد حدود 15 دقیقه در شب تنها برای چند شب) برای ذهن خود را از زندگی و تمام عوارض آن برای مدتی. نقاشی های فوق العاده زیبا نیز هست، و بعضی از آنها باعث شد که من با صدای بلند خندیدم. وقتی خواندنش داشتم شوهرم عادت داشت حسادت می کرد و بعد از انجام آن بلافاصله شروع به خواندن کرد. کتاب فوق العاده، سرگرم کننده ... من هم آن را در فروش کردم و مجبور شدم سه خرید کنم 2 به عنوان هدیه :)

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن سیلوراستاین شل به عنوان یک کودک، حالا می خواهم به عقب برگردم و برخی کتاب های قدیمی تر را از کتابخانه بگیرم. من هر شب از بعضی از آنها خواندم و راهی عالی برای معرفی شعر به بچه ها بود. با این حال، برخی از اشعار کمی بالغ تر از Id می خواهم به 5 سال من را بخوانید. بنابراین ما در این کتاب دو نفر را از دست دادیم. من فکر می کنم که عناوین Wills ها @ Everything on It @ بود و @ موش در این مجلس @ هست. @

مشاهده لینک اصلی
شل سیلوراستاین چنین به نظر می رسد ... این یکی از کتاب های مورد علاقه من است: یک عنکبوت درون سر من زندگی می کند که یک موضوع عجیب و غریب وب را با ابریشم و رشته های نقره ای می پوشد تا همه انواع چیزهای پرواز را بدست آورید، مانند خرده های فکر و بیت از لبخند و پاره ای از اشک های خشک شده، و گرد و غبار از رویاهای که گرفتن و clingFor سال ها و سال ها و سال ....

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب با همه چی


 کتاب به دوستان آن سوی مرزها
 کتاب باغ زمستان
 کتاب دردهای انفرادی
 کتاب بهشت نیمه کاره
 کتاب مجموعه اشعار
 کتاب خیابان و عشق