کتاب آوازهای کولی

اثر فدریکو گارسیا لورکا از انتشارات نگاه - مترجم: رضا معتمدی-شعر

آوازهای کولی عنوان کتابی است از فدریکو گارسیا لورکا با ترجمه‌ی رضا معتمدی که در 96 صفحه و توسط انتشارات موسسه انتشارات نگاه


خرید کتاب آوازهای کولی
جستجوی کتاب آوازهای کولی در گودریدز

معرفی کتاب آوازهای کولی از نگاه کاربران
مجموعه خط اول عاشقانه عالی هستند، همه با ابهام، عاشقانه و \"زیرشانه\" تزریق می شوند. علاقه مندی های من هستندPreciosa و هوا @، که به عنوان یک کودک ± به ± شمارش به فرار hombrón @viento کسی که می خواهد برای بلند کردن پارچه لباس او را و نخود ±Romance از نگرا اجرا می شود از طریق کوه ها @، که در آن نویسنده با یکی از استعاره های مورد علاقه من شروع می شود:Las کلنگ خروس / حفاری برای سپیده دم .. @. تصویر یک خروس زمین را خراشیده و به آرامی اجازه می دهد که اشعه های خورشید خیلی هوشمندانه باشد.

مشاهده لینک اصلی
یکی از شعر های مورد علاقه من را شامل می شود: کودک بی صدا، پسر کوچک به دنبال صدای او می افتد (آن را توسط پادشاه کریکت برگزار شد). پسر کوچک نگاهی به یک قطره آب زد که آیا صدای او در آن بود.آن را نمی خواهم برای صحبت کردن ؛ بیمار از آن یک حلقه، یک حلقه برای سکوت من به پوشیدن انگشت کوچک خود را. کودک در یک قطره از آب جست و جو کرد که آیا صدای او در آن بود (در فاصله، صدای اسیر او را در کت و شلوار کریکت.)

مشاهده لینک اصلی
سبز ... من عاشق تو سبز هستم

مشاهده لینک اصلی
@ اما من دیگر من نیست، و من خانه من در حال حاضر خانه من نیست. @ در Romancero Gitano، در حال حاضر شروع به توجه برتری از لورکا.

مشاهده لینک اصلی
باید شعر بخواند، هرگز اشتباه نباشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوازهای کولی


 کتاب تاجر ونیزی
 کتاب لالایی ها،افسانه ها،دروغ ها
 کتاب از خودت برایم بگو
 کتاب گیتانجلی
 کتاب عاشقانه های مرد شرقی
 کتاب مجموعه اشعار